Hoşgeldin ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol.
 • ÜCRETSİZ KARGO

  150 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo!

 • SÜPER HIZLI GÖNDERİ

  Stoktan Hemen Teslim!

 • 7/24 MÜŞTERİ HATTI

  0212 617 6564 Destek Hattı!

 • SEVKİYAT - KURULUM

  Hem Sevkiyat Hem Kurulum!

Alışveriş sepetiniz boş!

Hakkımızda

1998 yılında, İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde küçük çaplı kuruluşlar için Bilişim ve Danışmanlık dalında hizmet vermeye başlayan şirketimiz, 2002 yılından sonra büyük hacimli şirketlerin ihtiyaçlarını da karşılamak üzere Web Tasarım, Server ve Network ağı dalında da hizmetini devam ettirmeye başladı.

2006 yılında Fotokopi Makinesi markası olan Kyocera Mitaco nun satış ve teknik servisini alan şirketimiz bu zamana kadar durmaksızın çalışmalarını sürdürmektedir.
Şirketimiz tüm fotokopi makinesi ve yazıcı ürünlerinin distribütör aracılığını üstlenerek, her zaman müşteriye en yeni yazılım ve donanıma sahip ürünleri sağlamaktadır.

Profesyonel kadrosu ile tedariği sağlanan her ürünün sevkiyat ve yerinde montaj hizmetini de sağlayan şirketimiz, müşterilerin maliyet ve iş kazancına katkıda bulunarak büyük ilgi gördü.
Attığımız her büyük adımla, birçok rakip firmalar da bizim yolumuzda ilerlemektedir.
Bünyesinde 5 araçlı, 2 yaya, 1 uzak bağlantı ve 4 şirket içi elemanları barındıran şirketimiz, çalışmalarını profesyonel ve kararlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Mekanik ve Yazılım üzerine eğitimli profesyonel teknisyenlerimiz arıza durumunda müşteriye destek vermesi için her zaman ön plandadır.
Ürünlerimiz tamamen “Üstün Japon Teknolojisi”dir.

Amacımız;
Satış öncesi veya sonrası her zaman müşterilerin isteklerini en iyi şekilde karşılamak ve en hızlı sürede işleme almaktır.

*Bu sitedeki herşey Atlas Bilg. Büro Makineleri San.Tic.Lti.Şti. güvencesi altındadır.